תכנון ועיצוב של וילה

תכנון של וילה, בית חלומות בעל מרחב ועושר רב, איננו עניין של מה בכך. למעשה זהו תחום של אמנות גבוהה. יצירת ארמון ביתי קטן מהאלמנטים העומדים לרשות המעצב. חללים, זוויות, טקסטורות, חומרים. אי אפשר לעבוד עם כל אדריכל על תכנון וילה. כמו שאי אפשר לעבוד עם כל נגר על בניית גיטרה קלאסית איכותית. תכנון של וילה, כמו כל עבודת איכות אמיתית, דורשת שנים של ניסיון בתחום וכמות הגונה של יצירתיות ומומחיות.

img_1370תכנון של וילה, בית חלומות בעל מרחב ועושר רב, איננו עניין של מה בכך. למעשה זהו תחום של אמנות גבוהה. יצירת ארמון ביתי קטן מהאלמנטים העומדים לרשות המעצב. חללים, זוויות, טקסטורות, חומרים. אי אפשר לעבוד עם כל אדריכל על תכנון וילה. כמו שאי אפשר לעבוד עם כל נגר על בניית גיטרה קלאסית איכותית. תכנון של וילה, כמו כל עבודת איכות אמיתית, דורשת שנים של ניסיון בתחום וכמות הגונה של יצירתיות ומומחיות.

בשלב הראשון נאפיין איתכם את הוילה שבה אתם מעוניינים ברמה המבנית – מספר החדרים ואילו פונקציות הם עומדים למלא. כיווני אור ואוויר, מפלסים וקומות, גינות וכן הלאה. לאחר מכן יגיע השלב הבא שעיקרו תכנון פנים הבית. בעלי מקצוע רבים יסכימו שזהו השלב החשוב ביותר. עיצוב ובנייה (על הנייר בינתיים) של חלל המגורים, כל השאר במידה רבה יצמח כלפי חוץ לאחר שהפנים יהיה ברור.

שלב זה הוא כל כולו אודות הבנת החלום שלכם – שלעתים קרובות איננו ברור לכם דיו ודורש בירור יסודי – ותרגומו לכדי תכנית מקצועית שעומדת לקרום עור וגידים, לצאת אל אור העולם ולהיות לביתכם החדש. ישנם עקרונות רבים שהלקוחות מן הסתם אינם מבינים כשהם פונים אלינו. השמירה על האיזון בין חללי הבית, הנוחות וההתאמה לדיירים, ההרמוניה העיצובית בין כל אלמנט ואלמנט בבית, מבחינה עיצובית כמו גם פונקציונלית, אלה הם כללי היסוד של העבודה. העבודה שלנו היא לרתום את כל הידע המקצועי הזה כדי למצוא את כל הדרכים להפוך את חלומכם תחילה לרעיון מציאותי, ואחר כך למציאות דה פקטו.

אנו נלווה אתכם עד לגמר הבנייה (פיקוח עליון), החל מבחירת חומרי הגמר, צבעים, עיצוב המטבח, חלוקה נכונה ונבונה של החדרים השונים בבית, דלתות פנים וחוץ, ועוד, דרך חציית תהליך ההיתרים שהינו בדרך כלל ארוך ומפרך (בין 6-8 חודשים), ועד רגע הסיום שבו אתם נכנסים לתוך ביתכם הגמור.

פנו אלינו עוד היום במייל ונשמח לחזור אליכם במהרה ולקבוע עמכם פגישה ראשונית ולתרום לכם מהניסיון ומהידע המקצועי שלנו כדי להתחיל ולקדם אתכם אל עבר החלום.