עיצוב לדירה, בית או בית עסק

הצורה שבה נראה ומאורגן החלל הפנימי של מקום מחזיקה את רוחו ומהותו של המקום. הקווים, הזוויות, הצבעים, השימושיות הנוחה, האנרגיה שהוא משדר למי שמבקר בו, גר בו, או עובד בתוכו. ככל שהסביבה של אדם מעוצבת בצורה מדויקת יותר, כך המצב הפנימי שלו מושפע באופן יותר מדויק לצרכים והרצונות שאותה הסביבה הזו נועדה לספק.

img_1415-hdהצורה שבה נראה ומאורגן החלל הפנימי של מקום מחזיקה את רוחו ומהותו של המקום. הקווים, הזוויות, הצבעים, השימושיות הנוחה, האנרגיה שהוא משדר למי שמבקר בו, גר בו, או עובד בתוכו. ככל שהסביבה של אדם מעוצבת בצורה מדויקת יותר, כך המצב הפנימי שלו מושפע באופן יותר מדויק לצרכים והרצונות שאותה הסביבה הזו נועדה לספק.

אם מדובר בדירה או בית, והצורך הזה הוא בעיקר מגורים נוחים וברמת חיים גבוהה, המותאמים לגרים בהם, אנו מדברים בעיקר על הבנה לעומק של האופי שלכם, והדבר שאתם מבקשים לייצר שם. האם זו דירה לסטודנטים צעירים? בית למשפחה עם ילדים קטנים? בית משפחה שאמור לשרת אותה נאמנה לאורך מספר גלגולי חיים ושלבים שונים?

תכנון קפדני יעשה שימוש מיטבי בתקציב העומד לרשותנו. בפגישה ראשונית נוכל לדון על הפרוייקט, מימדיו ודרישותיו, לאזן ולפשר בין החלום ובין המציאות. ובסופו של תהליך לא ארוך, נוכל לצאת עם תכנית ראשונית ברורה הלוקחת בחשבון מחירים, חומרים, בעלי מקצוע וכל שאר המרכיבים הדרושים כדי להוציא לפועל את הפרוייקט.

אם מדובר בבית עסק, זה מציב בפנינו שאלות אחרות. עיצוב טוב ונכון של עסק יבטא את המסרים והערכים העיקריים שלו באופן ברור ואטרקטיבי, ויתרום באופן משמעותי להצלחתו. בימינו בית העסק נדרש לא רק להיות מעולה מבחינת מוצריו אלא גם בחזותו, החזות משפיעה על תדמיתו של העסק, על מיתוגו בקרב קהל היעד שלו.

אז על איזה עסק אנחנו מדברים? האם זו חנות בגדים? מסעדה? משרד עורכי דין? קליניקה פרטית? אולי מוסך רכב? לא משנה על מה מדובר, עיצוב נכון ומדוייק ישדרג אותו באופן שאי אפשר להבין לפני שזה התרחש. לדוגמא, איך יעוצבו תאי המדידה בחנות הבגדים? איך יעוצב איזור ההמתנה במוסך הרכב? האם המסעדה תשים שולחנות פשוטים וכיסאות פלסטיק או תשקיע בעיצוב בעל טעם טוב? דבר זה לבדו, מבלי לגעת באיכות המוצר עצמו, כלומר האוכל, ייאפשר לתמחר את המנות באופן שונה לחלוטין.

כל בעל עסק, בין אם הוא פונה למעצב או לא, צריך להבין את ההשפעה העצומה שיש לחלל שבו הוא עושה את עסקיו, ולנסות לשרת נאמנה את הדבר. ישנם אנשים עם טעם טוב, עם עין חדה וידיים מוכשרות, אולם בעל מקצוע בתחום מגיע עם מומחיות, הכשרה וניסיון בשטח שאין להם תחליף. הדבר מעניק לו, בנוסף לכל היתר, מגע עם קרקע המציאות שמאפשרת לו לראות בעיות לפני שהן צצות, ולדעת איך לפתור אותן. כך שהרעיונות העיצוביים מראש הם כאלה שאנו יודעים כיצד לגרום להן להתממש בשטח. פעמים רבות רעיונות מאוד יפים על הנייר יוצרים בעיות ברמת ההתנהלות היומיומית של העסק והפונקציונליות שלו. כדאי למנוע זאת מהתחלה.

אנו נשמח לעמוד לרשותכם בעיצוב הדירה הבית או בית העסק הבאים שלכם, צרו קשר בעזרת מילוי טופס הצור קשר, ונחזור אליכם בהקדם.,